The prevention and protection against floods in the upper Siret and Prut River basins, through the implementation of the modern monitoring system with automatic stations - EAST AVERT”
MIS ETC 966
Common borders. Common solutions
23 of november 2017
Нарада-семінар спеціалістів гідрометеорологічних організацій з питань сніголавинних та селевих спостережень і робіт, прогнозування та забезпечення споживачів. 21-24 листопада в м. Рахів, Закарпатської області відбулася нарада-семінар спеціалістів гідрометеорологічних організацій з питань сніголавинних та селевих спостережень і робіт, прогнозування та забезпечення споживачів

На нараді-семінарі, яка проводилася 21-24 листопада в м. Рахів були присутні представники УкрГМЦ, керівники та фахівці Чернівецького, Львівського, Івано-Франківського, Закарпатського ЦГМ та їх підрозділів, керівники Карпатського біозаповідника, Закарпатського пошуково-рятувального загону.

Було обговорено Положення про сніголавинне забезпечення в Українських Карпатах з урахуванням адаптації Європейської шкали сніголавинної небезпеки, а також Положення про порядок та доведення до споживачів попереджень про небезпеку формування селевих потоків в Українських Карпатах.

На зустрічі розглядалися питання зі сніголавинного забезпечення Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, прогнозування сніголавинної небезпеки в Українських Карпатах із застосуванням міжнародної 5-ти рівневою шкали сніголавинної небезпеки.