The prevention and protection against floods in the upper Siret and Prut River basins, through the implementation of the modern monitoring system with automatic stations - EAST AVERT”
MIS ETC 966
Common borders. Common solutions
17 of july 2018
Зустріч учасників робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

17-19 липня в м. Яремче Івано-Франківської області відбулася зустріч робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет. У зустрічі з української Сторони взяли участь начальник БУВР Пруту представник Держводагентства, Секретар Уповноваженого Уряду України, фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет та Чернівецького обласного центру з гідрометеорології.
З румунської Сторони взяли участь головний радник Міністерства вод та лісів Румунії, Секретар Уповноваженого Уряду Румунії, спеціалісти Національної Адміністрації «Води Румунії», Басейнової Адміністрації вод Сірет і Басейнової Адміністрації вод Прут-Бирлад.