”Prevenirea și protecția împotriva inundațiilor în bazinele superioare Prut și Șiret, prin punerea în aplicare a unui sistem modern de monitorizare cu stații automate - EAST AVERT”
MIS ETC 966
Graniţe comune. Soluţii comune
23 noiembrie 2017
Нарада-семінар спеціалістів гідрометеорологічних організацій з питань сніголавинних та селевих спостережень і робіт, прогнозування та забезпечення споживачів. 21-24 листопада в м. Рахів, Закарпатської області відбулася нарада-семінар спеціалістів гідрометеорологічних організацій з питань сніголавинних та селевих спостережень і робіт, прогнозування та забезпечення споживачів

На нараді-семінарі, яка проводилася 21-24 листопада в м. Рахів були присутні представники УкрГМЦ, керівники та фахівці Чернівецького, Львівського, Івано-Франківського, Закарпатського ЦГМ та їх підрозділів, керівники Карпатського біозаповідника, Закарпатського пошуково-рятувального загону.

Було обговорено Положення про сніголавинне забезпечення в Українських Карпатах з урахуванням адаптації Європейської шкали сніголавинної небезпеки, а також Положення про порядок та доведення до споживачів попереджень про небезпеку формування селевих потоків в Українських Карпатах.

На зустрічі розглядалися питання зі сніголавинного забезпечення Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, прогнозування сніголавинної небезпеки в Українських Карпатах із застосуванням міжнародної 5-ти рівневою шкали сніголавинної небезпеки.