”Prevenirea și protecția împotriva inundațiilor în bazinele superioare Prut și Șiret, prin punerea în aplicare a unui sistem modern de monitorizare cu stații automate - EAST AVERT”
MIS ETC 966
Graniţe comune. Soluţii comune
17 iulie 2018
Зустріч учасників робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

17-19 липня в м. Яремче Івано-Франківської області відбулася зустріч робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет. У зустрічі з української Сторони взяли участь начальник БУВР Пруту представник Держводагентства, Секретар Уповноваженого Уряду України, фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет та Чернівецького обласного центру з гідрометеорології.
З румунської Сторони взяли участь головний радник Міністерства вод та лісів Румунії, Секретар Уповноваженого Уряду Румунії, спеціалісти Національної Адміністрації «Води Румунії», Басейнової Адміністрації вод Сірет і Басейнової Адміністрації вод Прут-Бирлад.