”Prevenirea și protecția împotriva inundațiilor în bazinele superioare Prut și Șiret, prin punerea în aplicare a unui sistem modern de monitorizare cu stații automate - EAST AVERT”
MIS ETC 966
Graniţe comune. Soluţii comune
23 octombrie 2018
Заключна конференція в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013

22 жовтня відбулась заключна конференція в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Республіка Молдова 2007-2013. Із вітальним словом виступили виконавчий директор Сучавського Регіонального Бюро Транскордонного Співробітництва Чезар Грозаву, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Фищук та Генеральний консул Румунії в Чернівцях Ірина Станкулеску. Під час конференції було заслухано доповіді про результати проектів, що були виконані під час програми. 

У конференції прийняли участь партнери проекту "Попередження і захист від паводків у верхніх частинах басейнів річок Прут і Сірет шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями - EAST AVERT": Агентство "Води Молдови", Басейнове управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, Чернівецький обласний центр з гідрометеорології та Державний науково-технічний центр "Екоресурс". Чернівецький ЦГМ представив презентацію та доповідь про участь фахівців Чернівецького обласного центру з гідрометеорології у транскордонному тристоронньому проекті "EAST AVERT".