”Prevenirea și protecția împotriva inundațiilor în bazinele superioare Prut și Șiret, prin punerea în aplicare a unui sistem modern de monitorizare cu stații automate - EAST AVERT”
MIS ETC 966
Graniţe comune. Soluţii comune
11 decembrie 2019
ХI нарадаУповноважених Урядів України та Румунії у рамках виконання Угоди про співробітництво у галузі водного господарства на прикордонних водах

Відповідно до положень ст 16 Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах, підписаної 30 вересня 1997 року в м. Галац, у період 11-12 грудня 2019 року в м. Сучава,Румунія відбулася ХІ нарада Уповноважених. Від Української сторони взяли участь представники Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет, Українського гідрометеорологічного центру,Чернівецького обласного центру з гідрометеорології.

Під час наради було опрацьовано питання: виконання Регламентів за період 2018 та 2019 років у рамках робочих Груп, обміну щоденними гідрологічними даними і прогнозами. Також експерти проінформували про проходження паводків у 2018 – 2019 роках.