”Prevenirea și protecția împotriva inundațiilor în bazinele superioare Prut și Șiret, prin punerea în aplicare a unui sistem modern de monitorizare cu stații automate - EAST AVERT”
MIS ETC 966
Graniţe comune. Soluţii comune
На Буковину йде похолодання

 

На Буковину йде похолодання. Через це жителі нашого краю побоюються приходу ранньої зими та ожеледиці. Тетяна Негадайлова, начальник Чернівецького гідрометцентру: «Погода в нас, можна сказати, майже за календарем. Ми з вами вже вступили в 2гу половину листопада, переддень нашої зими і практично цей тиждень і буде таким перехідним на зимові наші процеси».

 

Найближчим часом на Буковині спостерігатиметься посилення хмарності та опади. У вівторок в області опадів практично не очікують, проте температури повітря відрізнятимуться. Вже вночі прогнозують від 0 до +2 градусів, вдень 5,6 з позначкою +. Ще більш тривалий дощовий період розпочнеться вже у середу та четвер. Найбільш інтенсивні опади очікують у 2й половині середи та впродовж четверга.

 

Тетяна Негадайлова, начальник Чернівецького гідрометцентру: «Це будуть переважно помірні та сильні, на крайньому сході області, дуже сильні опади у вигляді дощу і вже у четвер місцями, і не тільки в гірських районах, і на рівнині, вони місцями переходитимуть в сніг. В п’ятницю знову тимчасове припинення опадів з відновленням їх у суботу і ось із таким характером в опадах поступово буде знижуватись і температура».

 

Вже у неділю в області очікують вночі в межах 0 – 2 градусів, а в гірських районах до 5 морозу, а вдень температура повітря коливатиметься від 0 до 5 градусів тепла. А вже наступного тижня позначка середньодобових температур коливатиметься від 0 до позначок -.

 

Тетяна Негадайлова, начальник Чернівецького гідрометцентру: «На даний час поки такого сталого снігового покриву не передбачається, ті опади, які в нас передбачатимуться переважно вони будуть в рідкій фазі, т-то це переважно будуть дощі, а той сніг, який випадатиме він ще не формуватиме снігового покриву, лише в горах місцями лягатиме сніговий покрив, т-то такої зі снігопадами погоди ми ще не очікуємо, така погода очікується десь до першої декади грудня».

 

 

Телеканал "Чернівці" від 17 листопада 2014р.