«Попередження і захист від паводків в верхніх частинах басейнів річок Прут і Сірет шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями – EAST AVERT»
MIS ETC 966
Спільні кордони. Спільні рішення
Фактична погода станом на 06 липня 2022 · 21:00
НОВИНИ
Моніторинг виконання плану гідрометиеорологічної діяльності Чернівецького ЦГМ за 2021 рік
Читати
Зустріч учасників робочої Групи по вирішенню проблем пов'язаних з річками Прут і Сірет та їх приток в прикордонній зоні 22-24 вересня 2021, Сучава, Румунія.
Читати
22 вересня відбулася інформаційна сесія «Скорочення ризиків і відновлення після стихійних лих в Україні».
Читати
Зустріч учасників робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах
Читати
МОНІТОРИНГ виконання плану гідрометеорологічної діяльності Чернівецького ЦГМ за 2020 рік
МОНІТОРИНГ виконання плану гідрометеорологічної діяльності Чернівецького ЦГМ за 2020 рік Читати
 

Цей проект фінансується Європейським Союзом.

 

Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.

 

Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе  власну відповідальність Чернівецький обласний центр з гідрометеорології і вона ні в якому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління  Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.

 

Європейський Союз складається з 28 країн-членів,  які вирішили   поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі.  Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами.

 

Європейська Комісія є органом  виконавчої влади ЄС.