«Попередження і захист від паводків в верхніх частинах басейнів річок Прут і Сірет шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями – EAST AVERT»
MIS ETC 966
Спільні кордони. Спільні рішення
25 липня 2019
Зустріч робочої Групи по вирішенню проблем річок Прут і Сірет та їх приток в прикордонній зоні 23 – 25 липня 2019 року.

Відповідно до щорічної робочої Програми на 2019 рік, прийнятої на Х нараді Уповноважених Урядів двох Сторін ( 4 жовтня 2018, Їзмаїл, Україна) та діючих Регламентів співробітництва з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах у період з 23 по 25 липня в м. Чернівці була проведена зустріч робочої Групи по проблемах річок Прут і Сірет та їх приток в прикордонній зоні. З української Сторони взяли участь керівництво та фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет і Чернівецького обласного центру з гідрометеорології. З румунської Сторони – спеціалісти Національної Адміністрації «Води Румунії» та Національного інституту гідрології та водного господарства.

          На зустрічі координаторами сторін спільно з експертами була проаналізована робота робочої Групи за 2018 рік і зроблено висновок, що робоча Програма на 2018 рік, яка спільно погоджена і затверджена Уповноваженими Урядів України та Румунії на ІХ нараді, виконана. Також на зустрічі розглядалося питання щодо стану виконання діючих українсько-румунських Регламентів співробітництва та підготовка  пропозицій до спільного проекту в рамках Дунайської Транснаціональної Програми 2014-2020.