«Попередження і захист від паводків в верхніх частинах басейнів річок Прут і Сірет шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями – EAST AVERT»
MIS ETC 966
Спільні кордони. Спільні рішення
05 березня 2020
Презентація результатів науково-дослідної роботи «Наукове обгрунтування принципів планування сталого, якісного розвитку річки Прут у межах Чернівецької області»

4 березня 2020 року у приміщенні Регіонального Оргуського еколого-інформаційного центру при управлінні екології та природних ресурсів Чернівецької обласної державної адміністрації, м. Чернівці, відбулася презентація результатів науково-дослідної роботи «Наукове обґрунтування принципів планування сталого, якісного розвитку річки Прут у межах Чернівецької області».

Наукова робота була виконана протягом 2019 року спеціалістами кафедри гідрометеорології та водних ресурсів географічного факультету Чернівецького національного університету ім.Юрія Федьковича за фінансової підтримки обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

У даному заході прийняли участь науковці ЧНУ ім. Юрія Федьковича, представники та фахівці управління екології та природних ресурсів Чернівецької облдержадміністрації, Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет та Чернівецького обласного центру з гідрометеорології.