«Попередження і захист від паводків в верхніх частинах басейнів річок Прут і Сірет шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями – EAST AVERT»
MIS ETC 966
Спільні кордони. Спільні рішення
29 червня 2021
Зустріч учасників робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах

22-25червня 2021 року в м. Чернівці відбулася зустріч експертів в рамках робочої Групи по проблемах річок Прут та Сірет.

В зустрічі з української Сторони брали участь фахівці Дністровсько-Прутського басейнового управління водних ресурсів та Чернівецького обласного центру з гідрометеорології.

З румунської Сторони – спеціалісти Національної адміністрації «Води Румунії» (Басейнова адміністрація вод Сірет та Басейнова адміністрація вод Прут-Бирлад).

Під час зустрічі були виміряні спільні витрати води на р. Прут – м. Чернівці та р. Сірет – м. Сторожинець, а також згідно Регламенту співробітництва між Україною та Румунією  був проведений обмін гідрометеорологічною інформацією в період  формування  дощових паводків в 2019- 2020 роках.