«Попередження і захист від паводків в верхніх частинах басейнів річок Прут і Сірет шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями – EAST AVERT»
MIS ETC 966
Спільні кордони. Спільні рішення
22 вересня 2021
Зустріч учасників робочої Групи по вирішенню проблем пов'язаних з річками Прут і Сірет та їх приток в прикордонній зоні 22-24 вересня 2021, Сучава, Румунія.

22-24 вересня 2021 року в м. Сучава ( Румунія) відбулася зустріч учасників робочої Групи по вирішенню проблем пов'язаних з річками Прут і Сірет та їх приток в прикордонній зоні відповідно до Робочої програми на 2021 рік з реалізації Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах

В зустрічі з української Сторони взяли участь фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет і Чернівецького обласного центру з гідрометеорології.

З румунської Сторони – спеціалісти Департаменту управління гідротехнічними спорудами, Національної адміністрації «Води Румунії» (Басейнова адміністрація вод Сірет та Басейнова адміністрація вод Прут-Бирлад).

Під час засідання було проведено аналіз виконання українсько-румунських Регламентів співробітництва за 2019-2020 роки та підготовлено проект робочої Програми на 2022 рік, яка буде представлена на затвердження Уповноваженим Урядів обох Сторін. За результатами зустрічі було підписано протокол та прийнято рішення щодо проведення спільного огляду протиповеневих робіт в прикордонній зоні на річках Прут та Сірет у листопаді поточного року на територіях України та Румунії.