«Попередження і захист від паводків в верхніх частинах басейнів річок Прут і Сірет шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями – EAST AVERT»
MIS ETC 966
Спільні кордони. Спільні рішення
ПРО ПРОЕКТ

     

     EAST AVERT: Попередження та захист від паводків в басейнах річок Сірет і Прут — сучасна моніторингова автоматизована система — новий проект профінансований Спільною операційною програмою “Румунія — Україна — Республіка Молдова 2007-2013”

 

     28 листопада 2013 р. Спільний орган управління Спільної операційної програми “Румунія — Україна — Республіка Молдова 2007-2013” підписав грантовий контракт на великий інвестиційний проект:

 

    Попередження та захист від паводків в басейнах річок Сірет і Прут, шляхом впровадження сучасної моніторингової автоматизованої системи – EAST AVERT.

 

    Проект впроваджуватиметься партнерами з Румунії, України і Республіки Молдова та має на меті зменшення вразливості прикордонних населених пунктів перед повенями, через проведення робіт по модернізації Гідрологічного комплексу Стинка — Костешть, покращення системи попередження через встановлення моніторингових систем в басейнах річок Сірет і Прут, а також збільшення швидкості реагування населення на попереджувальні заходи.

 

     Аплікантом проекту є Міністерство довкілля та кліматичних змін Румунії а партнерами: Дністровсько-Прутське басейнове управління водних ресурсів (Україна), Чернівецький обласний центр з гідрометеорології, Державний науково-технічний центр з міжгалузевих і регіональних проблем екологічної безпеки та ресурсозбереження “Екоресурс”, Державна агенція “Apele Moldovei”, Сіретське водне басейнове управління (Румунія),  Прутське водне басейнове управління (Бирлад, Румунія), Національний інститут гідрології та водного господарства (Румунія).

 

     Загальний бюджет проекту складає близько 9,3 млн. євро.

 

 

Кінцеве призначення проекту
Бюлетень №1 проекту EAST AVERT
Буклет проекту EAST AVERT
 

Цей проект фінансується Європейським Союзом.

 

Спільна Операційна Програма Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013, фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі.

 

Ця публікація здійснена за підтримки Європейського Союзу. За зміст даної публікації несе  власну відповідальність Чернівецький обласний центр з гідрометеорології і вона ні в якому разі не може сприйматися як офіційна позиція Європейського Союзу або структур управління  Спільної Операційної Програми Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013.

 

Європейський Союз складається з 28 країн-членів,  які вирішили   поступово об’єднати свої знання, ресурси, та долі.  Спільно, протягом 50 років, вони збудували зону стабільності, демократії та сталого розвитку, зберігаючи культурне різноманіття, терпимість та свободу особистості. Європейський Союз прагне поділитися своїми досягненнями та цінностями з країнами та народами за його межами.

 

Європейська Комісія є органом  виконавчої влади ЄС.