«Попередження і захист від паводків в верхніх частинах басейнів річок Прут і Сірет шляхом впровадження сучасної системи моніторингу з автоматичними станціями – EAST AVERT»
MIS ETC 966
Спільні кордони. Спільні рішення
ЗМІ про нас
Кульбіда у Чернівцях напрогнозував спеку і англійську зиму
Головний синоптик України переконує, що за 15-20 років зими взагалі не буде
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОМІНЬ
від 9 серпня 2015 року

Спекотним видасться і серпень в цілому, а дощі можливі здебільшого у другій половині місяця, - каже М. Кульбіда. – Що ж до осені, то в останні двадцять років за рахунок продовження літа вона скоротилася майже на два тижні.
Читати
Сьогодні у Чернівцях можлива рекордна спека
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ПРОМІНЬ
від 8 липня 2015 року

За словами начальника Чернівецького гідрометеоцентру Тетяни Негадайлової, сьогодні мешканцям області залишилося пережити останній спекотний день. Однак – найбільш жаркий.
Читати
На Буковину йде похолодання
Телеканал "Чернівці" від 17 листопада 2014р.

На Буковину йде похолодання. Через це жителі нашого краю побоюються приходу ранньої зими та ожеледиці. Тетяна Негадайлова, начальник Чернівецького гідрометцентру: «Погода в нас, можна сказати, майже за календарем. Ми з вами вже вступили в 2гу половину листопада, переддень нашої зими і практично цей тиждень і буде таким перехідним на зимові наші процеси». Читати
ЄС допоможе Буковині прогнозувати повені на гірських річках
Газета ДЕНЬ від 14 травня, 2014

У Чернівецькій області розпочинається реалізація транскордонного проекту, над підготовкою якого працювали майже три роки.

— Катастрофічні повені на гірських річках є результатом сильних опадів у їхных верхів’ях, — каже начальник Чернівецького центру з гідрометеорології Тетяна Негадайлова. — У зв’язку з цим, щоб передбачити подальший розвиток гідрологічної ситуації — час добігання хвилі, її рівень, імовірну територію затоплення, потрібен не лише точний прогноз опадів, що є на сьогодні одним із найбільш складних завдань, а й оцінка кількості тих, що вже випали. Читати
Приморожений березень, або 56-ий день лютого
Чернівецький інформаційний портал - Версії за 28.03.2013р.

Бесіди про погоду зазвичай заводять, коли поговорити немає про що. Однак ця тема стає все менш буденною та вимушеною, адже по-справжньому турбує городян.

Кліматичні зміни відбуваються на всій Земній кулі, тож стосуються кожного. Погода все частіше б’є рекорди. Екстремальні температури реєструють як у теплу, так і у холодну пору року. Експерти вважають, що це може призвести до зростання кількості стихійних явищ. Читати